Gmina Pawłowice - moje forum.net

Sołectwa: Golasowice - Jarząbkowice - Krzyżowice - Osiedle Pawłowice - Pawłowice - Pielgrzymowice - Pniówek - Warszowice.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-12-27 18:56:42

Hugo Kołątaj
Użytkownik
Skąd: Pawłowice
Dołączył: 2018-09-14
Liczba postów: 56
WWW
WindowsChrome 87.0.4280.88

Kopacz: szczepionek nie będzie, biorę odpowiedzialność...

Tak było w 2009 r. za ogólnie nielubianej minister Kopacz... "decyzję o zakupie szczepionek musi poprzedzić wiedza o wynikach badań klinicznych nad skutkami ich przyjmowania. Jej zdaniem firmy farmaceutyczne, nie dopuszczając szczepionek na wolny rynek, nie biorą jednocześnie na siebie odpowiedzialności za ich bezpieczeństwo".

"Od dłuższego czasu jestem pod olbrzymią presją nacisków tych, którzy mnie zmuszają do pewnych decyzji i postępowań, a jednocześnie mówią: zrób tak jak każemy, a odpowiedzialność spada na ciebie. Chcę się zachować bardzo odpowiedzialnie, czyli biorąc odpowiedzialność, i nie zmieniam swojej strategii. Jestem nieczuła na te wszystkie próby nacisku - oświadczyła minister w Brukseli, gdzie uczestniczyła w posiedzeniu Rady UE."
https://wiadomosci.wp.pl/kopacz-szczepi … 368080513a

Dziś nikt z polityków nie ma oporów aby szczepić ludzi czymś za co producenci nie biorą odpowiedzialności. Kiedyś było źle, to jak jest teraz?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
python-wspa - maledictus-regnum - miejscemocy - headshot - best-life